Kontakt oss

Norsk Bibliotektransport AS

Besøksadresse:
Alf Bjerkes vei 20, 0582 Oslo

Post- og fakturaadresse:
Pb 4206, 7436 Trondheim

Tlf kontor: 23 14 03 25kundeservice@nbt.as


Administrasjon

Christian Narmo
Daglig leder
906 46 969
christian.narmo@nbt.as

Gunn E. Dybvad
Driftscontroller
924 83 391
gunn.dybvad@nbt.as

Roger Hansen
Driftssjef region
909 35 311
roger.hansen@nbt.as

Andreas Jacobsen
Lageransvarlig
462 15 030
andreas.jacobsen@nbt.as

Regionledere

Svenn Egil Langlete
Regionleder Trøndelag og Møre og Romsdal
917 34 519
Svenn.egil.langlete@nbt.as

Christer Stenerud – Aadland
Regionleder Hordaland og Sogn og Fjordane
940 28 839
Christer.stenerud-aadland@nbt.as

Lena Vistnes
Regionleder Rogaland og Blod
938 47 794
Lena.vistnes@nbt.as

Amund Christiansen
Kundebehandler kjørekontor
940 28 802
Amund.christiansen@nbt.as

Områdeledere Oslo

Kontakt oss

Vil du vite mer om våre tjenester og løsninger. Ta kontakt med en av våre medarbeidere eller benytt skjemaet under.