Søk Asset 1 Meny Asset 1

Våre medarbeidere

Administrasjon og Gruppeledere

Epost: kundeservice@nbt.as
Tlf Kundesenter: +47 23140325

  • Olav Strand

    Tittel: Adm.direktør Tlf: 48133500 Epost: olav.strand@nbt.as
  • Roger Hansen

    Tittel: Driftsleder Tlf: 90935311 Epost: roger.hansen@nbt.as
  • Sigve B. Rasmussen

    Tittel: Prosjektleder Tlf: 45000099 Epost: sigve.b.rasmussen@nbt.as
  • Svenn Egil Langlete

    Tittel: Salgsleder Tlf: 91734519 Epost: svenn.egil.langlete@nbt.as
  • Martin Auster

    Tittel: Forretningsutvikler salg Tlf: 45205540 Epost: martin.auster@nbt.as
  • Nina Oftedal Halkes

    Tittel: Kunderådgiver Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Tina Marie Bråthen

    Tittel: Markedskoordinator / Key Account Manager Tlf: 90060196 Epost: tina.brathen@nbt.as
  • Gunn Dybvad

    Tittel: Driftscontroller Tlf: 92483391 Epost: gunn.dybvad@nbt.as
  • Amund Christiansen

    Tittel: Gruppeleder Oslo, Akershus og Østfold Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Johan Nilsson

    Tittel: Gruppeleder Oslo, Akershus og Østfold Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Marius Solberg Olsen

    Tittel: Gruppeleder Hedmark Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Kjetil Wøllner

    Tittel: Gruppeleder Vestfold, Telemark og Buskerud Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Tormod Alexander Haga

    Tittel: Gruppeleder Aust og Vest Agder og Rogaland Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Christer Stenerud Aadland

    Tittel: Gruppeleder Hordaland Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Jan Terje Slinning

    Tittel: Gruppeleder Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Kenny Ha

    Tittel: Teamleder Trøndelag Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as