Søk Asset 1 Meny Asset 1

Kontakt

Administrasjon og Gruppeledere

Epost: kundeservice@nbt.as
Tlf Kundesenter: +47 23140325

  • Olav Strand

    Olav Strand

    Tittel: Adm.direktør Tlf: 41439390 Epost: olav.strand@nbt.as
  • Endre-Antonsen

    Endre Antonsen

    Tittel: Produkt- og kvalitetsleder Tlf: 94028801 Epost: endre.antonsen@nbt.as
  • Roger Hansen

    Tittel: Driftsleder Tlf: 90935311 Epost: roger.hansen@nbt.as
  • Svenn-Egil-Langlete

    Svenn Egil Langlete

    Tittel: Salgsleder Tlf: 91734519 Epost: svenn.egil.langlete@nbt.as
  • Martin Auster

    Tittel: Selger Tlf: 45205540 Epost: martin.auster@nbt.as
  • Nina-Halkes

    Nina Oftedal Halkes

    Tittel: Kunderådgiver Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Gunn-E

    Gunn Dybvad

    Tittel: Driftscontroller Tlf: 92483391 Epost: gunn.dybvad@nbt.as
  • Sebastian-Ciostek

    Sebastian Ciostek

    Tittel: Gruppeleder Lager Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Amund-Christiansen

    Amund Christiansen

    Tittel: Gruppeleder Oslo, Akershus og Østfold Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Johan-Nilsson

    Johan Nilsson

    Tittel: Gruppeleder Oslo, Akershus og Østfold Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Gunn-Antonsen

    Gunn Antonsen

    Tittel: Gruppeleder Hedmark Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Kjetil Wøllner

    Tittel: Gruppeleder Vestfold, Telemark og Buskerud Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Tormod-Haga

    Tormod Alexander Haga

    Tittel: Gruppeleder Aust og Vest Agder og Rogaland Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Christer-Stenerud-Aadland

    Christer Stenerud Aadland

    Tittel: Gruppeleder Hordaland Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Jan-Terje-Slinning

    Jan Terje Slinning

    Tittel: Gruppeleder Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as
  • Kristin-Evje

    Kristin Kjellstrup Evje

    Tittel: Administrasjons-konsulent Tlf: 23140325 Epost: kundeservice@nbt.as